7 września 2016

CMT Advisory na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Golfie 2016 BMW Olszowiec Open

W weekend 3 i 4 września na polu golfowym w Kalinowie odbyły sie Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie 2016 BMW Olszowiec Open oraz mistrzostwa WKG. CMT Advisory również było tam obecne. Dokładnie przy dołku nr 3.

Inicjatorem współpracy między CMT Advisory a Kalinowymi Polami był Pan Wojciech Prentki - zawodowo Doradca Zarządu CMT, a prywatnie utalentowany golfista, członek klubu golfowego w Kalinowie. Najwyższe standardy pola, profesjonalizm Dyrektora Marka Sokołowskiego oraz autentyczna ciekawość, kierowana w stronę tego niezwykle trudnego, technicznego sportu zaważyły na naszej decyzji. Od 1 września na dobre staliśmy się częścią tego wyjątkowego ekosystemu.

Kalinowe Pola to pole typu „parkland”. Zaprojektowano je, aby było wyzwaniem dla zaawansowanych golfistów, grających z białych tee, a równocześnie łagodne i ciekawe dla graczy początkujących, startujących z żółtych. Jak podkreśla Pan Marek Sokołowski - projektant i wykonawca pola - bardzo łatwo jest zaprojektować „trudne pole golfowe” z wąskimi fairwayami, setkami bunkrów, dużą ilością wody i 8 000 metrów długości, ale nie w tym rzecz. Pole powinno być wyzwaniem dla większości graczy,ale  nie może zniechęcać. W Klubie Golfowym Kalinowe Pola nie chcemy odstraszać nowych osób, chcemy je zachęcać i pozwalać im się bawić. Tych, którzy poszukują wyzwań, powinien usatysfakcjonować nasz 18. dołek – będzie jednym z najtrudniejszych w tej części Europy.

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie 2016 BMW Olszowiec Open oraz mistrzostwa WKG to pierwsze z wielu wydarzeń z kalendarium Kalinowych Pól, na których CMT Advisory miało przyjemność odznaczyć swoją obecność. Mistrzostwa przyciągnęły aż 144 zawodników, a patronowała im ambasador turnieju, Martyna Mierzwa - czterokrotna zwyciężczyni turnieju Dr Irena Eris Ladies Golf Cup, pięciokrotna mistrzyni Polski kobiet w golfie. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa oraz PZGolf.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Do zobaczenia w Kalinowie!

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy