13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

„Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja Wschodniego Forum Firm Rodzinnych, które rozpocznie się 17 listopada 2017 roku w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym. Z przyjemnością informujemy, że CMT Advisory będzie partnerem tego wydarzenia.

Naszą firmę reprezentować będzie Piotr Kucharczyk, CFA – dyrektor warszawskiego biura CMT, który pojawi się także wśród panelistów Forum. Weźmie on udział w pierwszej sesji tematycznej o nazwie: „Strategia, organizacja i rozwój firmy rodzinnej". Wśród zaproszonych panelistów pojawią się również: Dariusz Brzozowiec – lider i twórca projektu Polskiej Waluty Lokalnej Zielony, Maciej Maniecki – założyciel i pierwszy Prezes Solet Sp. z o.o., dr hab. Inż. Artur Paździoch, prof. – Kierownik Katedry Finansów i Rachunkowości Politechniki Lubelskiej, Marek Zuber – ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy.

Na uczestników Forum czekają również prelekcje eksperckie oraz drugi panel tematyczny o nazwie: „Media w promowaniu marki firmy rodzinnej.

Organizatorami forum są Krzysztof Hetman – Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Mariusz Filipek – Prezes Stowarzyszenia „Aktywna Europa”. Wschodnie Forum Firm Rodzinnych odbędzie się po raz drugi. W ubiegłorocznej, pierwszej edycji Forum, udział wzięło niemal dwustu uczestników. Pojawili się wśród nich przedsiębiorcy, samorządowcy oraz eksperci z dziedzin ekonomii i przedsiębiorczości.

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
Wróć do listy