4 października 2016

dr Danuta Butka-Filipczak Doradcą Zarządu CMT Advisory

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że z początkiem października do Zespołu CMT Advisory dołączyła dr Danuta Butka-Filipczak – doradca podatkowy, biegły rewident. 

Pani Danuta jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie podatków na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Wpisana na listę doradców podatkowych (nr 11833) oraz biegłych rewidentów (nr 11813) przez wiele lat pełniła funkcję wicedyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Poznaniu oraz dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie.

Dr Butka-Filipczak specjalizuje się  w postępowaniach kontrolnych oraz kontroli podatkowej i postępowaniach podatkowych. Wykładowca i szkoleniowiec problematyki podatkowej.

W CMT Advisory Pani Danuta będzie wspierać Zarząd w procesie opracowywania długoterminowej strategii rozwoju Spółki, a także ściśle współpracować z Działem Cen transferowych, odpowiadając m.in. za stronę merytoryczną szkoleń podatkowych.

Dr Butka-Filipczak jest drugim, obok Wojciecha Prentkiego, Doradcą Zarządu CMT Advisory.

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy