13 października 2016

Kolejne Śniadanie czwartkowe za nami!

W czwartek, 13 października, w Poznaniu miało miejsce Śniadanie czwartkowe. Śniadania mają charakter cykliczny i są dedykowane przedsiębiorcom rodzinnym, chcącym profesjonalizować swoje firmy rodzinne.

Organizatorem i patronem Śniadania był Instytut Biznesu Rodzinnego. CMT Advisory zapewniło wkład merytoryczny, poświęcony tematyce fuzji i przejęć. Uczestnicy wraz z prowadzącymi zastanawiali się, jak rozwijać firmę rodzinną. Czy budować ją od podstaw, czy może działać na gotowym fundamencie, czyli szukać możliwości kupna innej firmy?

Śniadanie poprowadził dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP - Członek Zarządu CMT Advisory i Przewodniczący Rady Programowej Instytutu Biznesu Rodzinnego oraz Paweł Łągwa, Menedżer CMT Advisory; ekspert procesów M&A oraz optymalizacji procesów w firmach rodzinnych.  

Po spotkaniu uczestnicy Śniadania mieli okazję porozmawiać z praktykami biznesu o nowo zdobytej wiedzy w odniesieniu do ich indywidualnej praktyki.

Kolejne Śniadanie już niebawem; więcej informacji na stronach internetowych i profilach społecznościowych CMT Advisory i Instytutu Biznesu Rodzinnego. 

Reportaż TVP Poznań znajdą Państwo tutaj. Fragment poświęcony firmom rodzinnym rozpoczyna się w 12:35.

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy