26 października 2017

Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

200 sukcesorów oraz kilkunastu wystawców i prelegentów wzięło udział w Kongresie NextG, który zakończył się 20 października. W programie wydarzenia nie zabrakło czasu dla inspirujących mówców oraz panelistów, którzy zmierzyli się m.in. z tematyką sukcesji oraz kwestii: przywództwa, obaw, wartości, ekspansji i rodziny.

Dwudniowy kongres był doskonałą okazją do porównania wzajemnych doświadczeń, nawiązania nowych relacji oraz zdobycia praktycznej wiedzy.

Drugi dzień wydarzenia obfitował w warsztaty przygotowane przez partnerów oraz gości. Z tej okazji CMT Advisory zaprezentowało warsztat o nazwie: „Trafna decyzja inwestycyjna – symulator działania dla sukcesora”. Kilkudziesięciu uczestników kongresu miało okazję wziąć udział w symulacji podejmowania decyzji dotyczącej nowej inwestycji. Prowadzący warsztat – Jakub Nowak i Paweł Łągwa – starali się zwrócić uwagę, m.in. na to jakie wyzwania mogą stanąć przed sukcesorem, który obejmuje stery w firmie, jak oceniać inwestycje i na co zwracać uwagę, jak identyfikować ryzyka i szanse związane z inwestycją.

Organizatorem Kongresu Next Generation jest Instytut Biznesu Rodzinnego, który już teraz zaprasza na kolejną edycję. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 roku.

Jako partnerzy tematyczni kongresu dziękujemy organizatorom oraz wszystkim gościom, za możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Część z załączonych zdjęć publikujemy dzięki uprzejmości Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy