12 maja 2014

I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

CMT Advisory objęło patronatem merytorycznym I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Odbędzie się on w Poznaniu, w dniach 28-29 maja 2014 r.

Mamy zaszczyt poinformować, iż we współpracy z polskimi jak i zagranicznymi firmami doradczymi oraz jednostkami akademickimi i naukowymi, CMT Advisory sprawuje patronat merytoryczny nad I Międzynarodowym Kongresem Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 28 – 29 maja br. w Concordia Design w Poznaniu, odrestaurowanym budynku Starej Drukarni. Organizatorem Kongresu jest Instytut Biznesu Rodzinnego, będący pierwszą w Polsce placówką badawczo-naukową rozpowszechniającą wiedzę o firmach rodzinnych.

Zapraszamy wszystkich z Państwa, a w szczególności osoby związane z firmami rodzinnymi, zarówno tymi małymi, jak i dużymi, do uczestnictwa w tym 2-dniowym spotkaniu, podczas którego poruszona zostanie problematyka zarządzania biznesem rodzinnym.

Wśród licznych prelegentów znajdą się osoby ze środowiska naukowo – biznesowego, posiadające bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania firmą oraz procesów sukcesji biznesu. Na Kongresie nie zabraknie również praktyków. Swoim doświadczeniem w zarządzaniu biznesem rodzinnym podzielą się z Państwem założyciele oraz właściciele znanych polskich firm rodzinnych.

To jedyny w Polsce Międzynarodowy Kongres o tematyce profesjonalizacji zarządzania, skierowany do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej informacji na temat Kongresu znajdziecie Państwo pod adresem: http://kongresfirmrodzinnych.pl/

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy