16 czerwca 2014

Relacja z I Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych

W dniach 28-29 maja odbył się I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. CMT Advisory było patronem merytorycznym tego wydarzenia.

W dniach 28-29 maja CMT Advisory jako partner merytoryczny brało udział w I Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych. Temat przewodni Kongresu, profesjonalizacja firm rodzinnych, zgromadził przedstawicieli firm rodzinnych z całej Polski, którzy wspólnie dyskutowali o wyzwaniach stojących przed rodzinną przedsiębiorczością. Bogaty program Kongresu i napięty grafik nie przeszkodziły uczestnikom w odbyciu wielu cennych dyskusji i rozmów.

Warto zwrócić uwagę, iż na Kongres dotarło wielu znamienitych mówców. Byli to między innymi: Ewald Raben, właściciel firmy Raben, prezentujący jego sposób na pokonanie bariery wzrostu, Mateusz i Tomasz Kowalewscy z firmy Hortimex, którzy wspólnie opowiedzieli o sukcesji w ich rodzinie, oraz dr Jacek Lipiec i Jacek Kołodzieski reprezentujący firmę Roleski omawiając ideę konstytucji firm rodzinnych.

Jednym z mówców kongresu był również Członek Zarządu CMT Advisory – dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP, który wspólnie z prof. Waldemarem Frąckowiakiem omówili silne i słabe strony firm rodzinnych w kontekście profesjonalizacji zarządzania obszarem finansów.

Głównym gościem Kongresu był prof. Peter May, którego wystąpienie dotyczyło strategii właścicielskich firm rodzinnych, a jego uzupełnieniem był występ dr Adrianny Lewandowskiej o strategii rozwoju firm rodzinnych.

W trakcie trwania wydarzenia można było również spotkać naszych pracowników i porozmawiać swobodnie przy kawie. Bardzo było nam miło osobiście spotkać, tych z Państwa, którzy mieli szansę wziąć udział w Kongresie.

Cieszymy się z możliwości wsparcia I edycji Kongresu i już teraz zapraszamy Państwa na następne edycje!

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy