29 maja 2013

Przedstawiciel CMT Advisory na III Naukowej Konferencji Firm Rodzinnych

Dr hab. Maciej Stradomski, M&A Partner w CMT Advisory wysłosił prelekcję pt. "Ciemne strony firmy rodzinnej" w trakcie III Naukowej Konferencji Firmy Rodzinnej.

W dniach 21-23 maja 2013 roku w Łodzi, odbyła się III Naukowa Konferencja Firmy Rodzinne. Była ona współorganizowana przez Zakład Przedsiębiorczości i Firm Rodzinnych, Katedrę Zarządzania Społecznej Akademii Nauk, Instytut Badań nad Przedsiębiorczością i Rozwojem Ekonomicznym EEDRI oraz meksykański Universidad De Occidente. Tematyka konferencji poświęcona została problematyce wyzwań wynikających z rozwoju globalizacji, jak i powstających w lokalnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstw rodzinnych, a jej celem była identyfikacja problemów z jakimi w XXI wieku zmagają się rodzinne biznesy.

Mamy zaszczyt poinformować, że jednym z prelegentów wspomnianej konferencji był nasz M&A Partner, dr hab. Maciej Stradomski, który w swej przemowie poruszył problematykę ciemnych stron w funkcjonowaniu firm rodzinnych, analizując wady i zagrożenia wynikające z perspektywy operacyjnej oraz struktury właścicielskiej family business.

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy