23 czerwca 2017

Śniadanie podatkowe

Praktyczne aspekty obowiązywania klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania były głównym tematem śniadania biznesowego, które odbyło się 22 czerwca w restauracji Bazar 1838 w Poznaniu.

Spotkanie poprowadzili eksperci z zakresu prawa podatkowego: dr Danuta Butka-Filipczak – doradca podatkowy, doradca zarządu CMT Advisory, organizatorka zespołu Centrum Kompetencyjnego w zakresie cen transferowych i optymalizacji podatkowej w UKS Warszawa oraz Łukasz Czekański – doradca podatkowy, counsel w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

W trakcie spotkania, na podstawie dostępnych wyroków i interpretacji podatkowych, omówione zostały praktyczne aspekty obowiązywania klauzuli. Prowadzący wskazali również, jak podatnik zamierzający przeprowadzić transakcje, które mogą być objęte klauzulą, powinien przygotować się do ewentualnej kontroli podatkowej (celno-skarbowej).

Śniadanie podatkowe było kolejnym z cyklu porannych spotkań biznesowych organizowanych wspólnie przez CMT Advisory oraz kancelarię WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Pozostałe aktualności

30 sierpnia 2017

Maciej Stradomski panelistą podczas XXVII Forum Ekonomicznego

Przeczytaj
22 czerwca 2017

Konferencja „Restrukturyzacja naprawcza – wyzwanie dla doradców” z udziałem CMT

Przeczytaj
22 maja 2017

Członkowie Zarządu CMT Advisory prelegentami na konferencji restrukturyzacyjnej

Przeczytaj
Wróć do listy