19 maja 2016

Specjaliści CMT Advisory na Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

W ubiegłą środę, 11 maja, w Warszawie odbył się Kongres Sektora Pożyczkowego organizowany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych. Udział w kongresie wzięli przedstawiciele CMT Advisory: Menedżer Paweł Łągwa i Starszy Analityk Przemysław Grobelny.

CMT Advisory jako spółka doradztwa gospodarczego od lat wspiera firmy pożyczkowe w prowadzeniu ich działalności, w tym w szczególności w pozyskiwaniu finansowania i prowadzeniu procesów restukturyzacyjnych. 

Kongres rozpoczął się przemową pana Andrzeja Rotera, Dyrektora Generalnego KPF. W trakcie pięciu sesji panelowych, uczestnicy wydarzenia mogli posłuchać o bilansie dokonań firm pożyczkowych w Polsce, perspektywie sektora finansowego z punktu widzenia wprowadzonych regulacji, zarządzania ryzkiem, strategii finansowych działalności oraz biznes-trendach sektora pożyczkowego.

Dla specjalistów CMT Advisory szczególne znaczenie miały panele poświęcone zarządzaniu ryzykiem i pozyskiwaniem finansowania, gdyż stanowiły one okazję do wymiany doświadczeń odnośnie wycen portfeli wierzytelności firm pożyczkowych, w których specjalizują się pracownicy naszej firmy.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, powstała w 1999 roku i w chwili obecnej skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym banki, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe, firmy zarządzające wierzytelnościami oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej. Przedstawiciele CMT Advisory systematycznie biorą udział w wydarzeniach organizowanych przez KPF, by na bieżąco śledzić trendy i kierunki rozwoju otoczenia rynku finansowego w Polsce.

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy