9 grudnia 2014

Zakończenie transakcji zakupu przez IT.integro

Zespół CMT Advisory 5 grudnia 2014 roku z sukcesem zakończył kolejną transakcję dotyczącą doradztwa przy zakupie zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez IT.integro Sp. z o.o. od Solid Solutions Sp. z o.o. Nabyta część przedsiębiorstwa obejmuje działalność spółki Solid Solutions w obszarze związanym z systemem Microsoft Dynamics NAV.

Solid Solutions Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2010 roku. Wcześniej (od roku 2000) firma funkcjonowała jako działalność gospodarcza osoby fizycznej. Podstawowy przedmiot działalności Solid Solutions stanowiła obsługa przedsiębiorstw w obszarze złożonych rozwiązań informatycznych, integracja systemów komputerowych oraz tworzenie i wdrażanie oprogramowania dla przedsiębiorstw.

IT.integro Sp. z o.o. specjalizuje się w oprogramowaniu biznesowym dla firm produkowanym przez Microsoft i jest niekwestionowanym liderem na rynku polskim w zakresie wdrażania systemu Microsoft Dynamics NAV. Spółka należy do prestiżowej grupy najważniejszych partnerów Microsoft – Microsoft Dynamics President’s Club, jest również jedną z trzech firm w Polsce zaproszoną do elitarnego klubu Microsoft Dynamics Inner Circle (obejmującą jedynie 70 przedsiębiorstw z całego świata). Zrealizowana transakcja nabycia ma na celu dalszy dynamiczny rozwój IT.integro w obszarze systemu Microsoft Dynamics NAV (zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju).

 

Pozostałe aktualności

12 grudnia 2017

Katarzyna Schmidt laureatką X edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

Przeczytaj
27 listopada 2017

Za nami Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
22 listopada 2017

Spółka INventures wpisana do rejestru Zewnętrznie Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ZZASI)

Przeczytaj
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy