linkedin

Claim Value | Sytuacja na polskim rynku wierzytelności - raport za II kwartał 2019 roku

W niniejszym raporcie Claim Value prezentujemy podsumowanie II kwartału 2019 roku na rynku wierzytelności oraz komentarze ekspertów CMT Advisory dotyczące m.in.: procesu wprowadzania zmian w tzw. "Ustawie antylichwiarskiej" zmian w ustawach mających na celu zwalczenie problemów zatorów płatniczych.


Claim Value | Sytuacja na polskim rynku wierzytelności - raport za IV kwartał 2018 roku

W niniejszym raporcie Claim Value prezentujemy podsumowanie IV kwartału na rynku wierzytelności oraz komentarze ekspertów CMT Advisory dotyczące m.in.: nowości w arbitrażu dla MŚP nowych problemów w branży windykacji.


31 października 2018 r. Zespół CMT Advisory

Think M&A - branża odzieżowo - obuwnicza - październik 2018

Najnowszą edycję raportu Think M&A poświęciliśmy w całości branży odzieżowo-obuwniczej. Przyglądamy się w nim m.in. nowym kierunkom rozwoju przedsiębiorstw oraz czynnikom oddziałującym na sektor M&A w branży odzieżowo-obuwniczej.


29 października 2018 r. Przemysław Grobelny

Claim Value | Sytuacja na polskim rynku wierzytelności - raport za III kwartał 2018 roku

Zapraszamy do lektury październikowego raportu Claim Value, w którym znaleźć można podsumowanie III kwartału na rynku wierzytelności oraz komentarze ekspertów CMT Advisory dotyczące m.in.: projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płarniczych, regulacjach w branży kancelarii odszkodow...


Claim Value | Sytuacja na polskim rynku wierzytelności - raport za II kwartał 2018 roku

Sierpniowe wydanie Claim Value w nowej szacie graficznej. Podsumowanie II kwartału na rynku wierzytelności wraz z komentarzami ekspertów CMT Advisory dotyczącymi m.in.: nowej ustawy o komornikach sądowych czy konsolidacji na rynku płatności.


Think M&A - Branża Mięsna - Czerwiec 2018

Czerwcowy raport Think M&A poświęciliśmy w całości branży miesnęj. Przyglądamy się w nim m.in. postępującej konsolidacji w branży oraz głównym zagranicznym graczom na polskim rynku.


Konsolidacja i problemy w branży mięsnej

Trwające od wielu miesięcy działania M&A stanowią o postępującej konsolidacji branży mięsnej w Polsce. Rynek fuzji i przejęć w branży mięsnej przeżywa bowiem wyraźne ożywienie. Konsolidacji podlegają coraz większe podmioty, łącząc się tym samym w duże grupy kapitałowe mogące rywalizować na arenie międzynarodowej. Polska jest jednym z ważni...


Claim Value - raport za I kwartał 2018 roku

W majowej edycji raportu Claim Value można zapoznać się między innymi z:


Think M&A Styczeń 2018

W kolejnym wydaniu Think M&A komentujemy najważniejsze zdarzenia na rynku fuzji i przejęć w minionym miesiącu. Zapraszamy do lektury!


Claim Value - IV kwartał 2017 roku

W styczniowym Claim Value analizujemy najważniejsze informacje z rynku wierzytelności w IV kwartale minionego roku. Zapraszamy do lektury!