linkedin
2 czerwca 2014

CFA Day w Poznaniu

W dniu 28 maja 2014 r. w Poznaniu odbył się CFA Day. Było to wydarzenie skierowane do wszystkich sympatyków Programu CFA.

Program Chartered Financial Analyst (CFA) ma swój początek w 1963 roku. Od tego czasu jego prestiż w środowisku inwestycji kapitałowych oraz finansów przedsiębiorstw systematycznie wzrastał. Obecnie certyfikat CFA jest najbardziej rozpoznawalną na świecie licencją z zakresu doradztwa inwestycyjnego. Aby go otrzymać należy zdać 3 etapy egzaminu, posiadać przynajmniej stopień licencjata i minimum 4 lata doświadczenia w branży finansowej.

Certyfikat CFA lub ukończenie poszczególnych etapów egzaminu stanowi o posiadaniu wysokich kwalifikacji w dziedzinie inwestycji i finansów przez jego posiadacza. Także wśród zespołu CMT Advisory jest duża grupa pracowników stale potwierdzająca swoje umiejętności w ramach Programu CFA.

Dnia 28 maja 2014 r. w Poznaniu odbył się CFA Day. Wydarzenie skierowane było do wszystkich osób zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu Chartered Financial Analyst. Spotkanie zorganizowane zostało na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu przez SKN Inwestycji Kapitałowych Profit, którego opiekunem jest dr Piotr Stobiecki, Prezes CMT Advisory.

W roli prelegentów wykłady poprowadzili prof. dr hab. Krzysztof Jajuga - wykładowca akademicki i Prezes Chartered Financial Analyst Society of Poland - oraz dr Piotr Sieradzan - wiceprezes CFA Society of Poland.

7 czerwca br. na całym świecie odbędą się kolejne etapy egzaminu. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia.

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy