linkedin
12 marca 2018

CMT Advisory partnerem Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych

Po raz kolejny przypadło nam w udziale pełnić rolę partnera tematycznego podczas Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych. Tegoroczna edycja Kongresu, organizowanego przez Instytut Biznesu Rodzinnego, rozpocznie się 19 marca w Hotelu IBB Andersia w Poznaniu.

Dwudniowe wydarzenie odbywa się pod hasłem: „Moc drzewa genealogicznego. Siła relacji rodzin biznesowych”. Jak co roku w spotkaniu wezmą udział praktycy biznesu, właściciele firm rodzinnych, czołowi przedsiębiorcy oraz przedstawiciele świata nauki. Dla kilkuset uczestników Kongresu przygotowano specjalistyczne prelekcje, panele dyskusyjne oraz warsztaty tematyczne, prowadzone przez ekspertów z zakresu m.in. prawa, ekonomii, finansów. Podobnie jak w ubiegłych latach, współprowadzącym wydarzenie będzie dr hab. Maciej Stradomski, prof UEP i Członek Zarządu CMT Advisory.

W drugim dniu Kongresu, jako partner tematyczny, będziemy mieli przyjemność poprowadzić warsztat o nazwie: „Family Venture Capital - zabawa czy przyszłość rodzinnego biznesu?”. Zagadnienia z obszaru Family Venture Capital przybliżać będą dr Piotr Stobiecki – Prezes CMT Advisory oraz nasz gość specjalny – Marcin Fejfer, przedstawiciel SpeedUp Venture Capital Group.

Uczestnicy warsztatu prowadzonego wspólnie przez CMT Advisory oraz SpeedUp Group będą mieli okazję dowiedzieć się m.in.:

  • Od czego zacząć, kiedy mowa o inwestowaniu w firmy nowo-technologiczne?
  • Jakie są podstawowe aspekty finansowe inwestowania w młode firmy nowo-technologiczne (startupy)?
  • Jaka jest specyfika tego rodzaju inwestycji?
  • Jakie charakterystyczne cechy mają startupy oraz jak przekłada się to na ich życie w portfelu inwestora?
  • Jak łatwiej ocenić kwestię wsparcia dla startupów oraz lokowania w nie kapitału oraz jak wykonać pierwsze kroki w tym kierunku?

Wszystkich uczestników Kongresu zapraszamy nie tylko do wzięcia udziału w naszym warsztacie, ale również do spotkania przy stoisku partnerskim, które znaleźć będzie można na terenie sali kongresowej.

Więcej informacji na temat Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych znaleźć można na stronie organizatora ibrpolska.pl lub na stronie kongresfirmrodzinnych.pl

Pozostałe aktualności

20 listopada 2018

Spotkanie doradców transakcyjnych sieci AICA z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
6 listopada 2018

Determinanty aktywności na rynku fuzji i przejęć w Polsce

Przeczytaj
24 października 2018

Kongres Next Generation 2018 - podsumowanie

Przeczytaj
17 października 2018

CMT Advisory doradcą finansowym w postępowaniu sanacyjnym spółek z Grupy Piotr i Paweł

Przeczytaj
Wróć do listy