linkedin
13 listopada 2017

CMT Advisory partnerem Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

„Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja Wschodniego Forum Firm Rodzinnych, które rozpocznie się 17 listopada 2017 roku w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym. Z przyjemnością informujemy, że CMT Advisory będzie partnerem tego wydarzenia.

Naszą firmę reprezentować będzie Piotr Kucharczyk, CFA – dyrektor warszawskiego biura CMT, który pojawi się także wśród panelistów Forum. Weźmie on udział w pierwszej sesji tematycznej o nazwie: „Strategia, organizacja i rozwój firmy rodzinnej". Wśród zaproszonych panelistów pojawią się również: Dariusz Brzozowiec – lider i twórca projektu Polskiej Waluty Lokalnej Zielony, Maciej Maniecki – założyciel i pierwszy Prezes Solet Sp. z o.o., dr hab. Inż. Artur Paździoch, prof. – Kierownik Katedry Finansów i Rachunkowości Politechniki Lubelskiej, Marek Zuber – ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy.

Na uczestników Forum czekają również prelekcje eksperckie oraz drugi panel tematyczny o nazwie: „Media w promowaniu marki firmy rodzinnej.

Organizatorami forum są Krzysztof Hetman – Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Mariusz Filipek – Prezes Stowarzyszenia „Aktywna Europa”. Wschodnie Forum Firm Rodzinnych odbędzie się po raz drugi. W ubiegłorocznej, pierwszej edycji Forum, udział wzięło niemal dwustu uczestników. Pojawili się wśród nich przedsiębiorcy, samorządowcy oraz eksperci z dziedzin ekonomii i przedsiębiorczości.

Pozostałe aktualności

9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
4 października 2019

Koncert Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski In Memoriam

Przeczytaj
2 października 2019

M&A Day 2019

Przeczytaj
23 września 2019

Symboliczny powrót Ignacego Jana Paderewskiego do Poznania

Przeczytaj
Wróć do listy