linkedin
1 sierpnia 2016

CMT Advisory redaguje sekcję finansową serwisu Familybusiness.pl

W ramach współpracy z Instytutem Biznesu Rodzinnego, CMT Advisory będzie odpowiedzialne za redagowanie sekcji finansowej serwisu familybusiness.pl

CMT Advisory będzie odtąd dostarczać dwa rodzaje treści: artykuły specjalistyczne, pisane przez menedżerów oraz felietony, autorstwa członków zarządu. Na marginesie warto przypomnieć, że Maciej Stradomski pełni funkcję Przewodniczącego Rady Programowej Instytutu, zaś Piotr Stobiecki zasiada jako ekspert firm rodzinnych w strukturach IBR-u.

Artykuły będą pojawiać się systematycznie, w odstępach dwutygodniowych. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi dwoma: Finansowe metody motywowania pracowników oraz Rozwój firmy zależy od rozwoju sukcesora.

Jednocześnie przypominamy o formule Śniadań czwartkowych odbywających się raz w miesiącu i poświęconych tematyce firm rodzinnych. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu proszone są o informację mailową pod adresem biuro@cmt-advisory.pl

 

---------

Instytut Biznesu Rodzinnego powstał w Poznaniu w 2011 roku z inicjatywy dr Adrianny Lewandowskiej i działa na zasadach non-profit. Jego celem nadrzędnym jest wspieranie polskich przedsiębiorców rodzinnych oraz badaczy zajmujących się szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości rodzinnej. Instytut Biznesu Rodzinnego pełni funkcję Centrum Wiedzy o firmach rodzinnych. Swoje cele realizuje poprzez:

  • Prowadzenie badań naukowych i analiz dotyczących przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce i za granicą;
  • Formułowanie idei i koncepcji profesjonalizacji przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce;
  • Tworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy światem nauki i biznesu;
  • Stymulację rozwoju przedsiębiorczości rodzinnej w kolejnych pokoleniach przedsiębiorców.

Pozostałe aktualności

9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
4 października 2019

Koncert Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski In Memoriam

Przeczytaj
2 października 2019

M&A Day 2019

Przeczytaj
23 września 2019

Symboliczny powrót Ignacego Jana Paderewskiego do Poznania

Przeczytaj
Wróć do listy