linkedin
9 września 2016

CMT Advisory zaprasza na Śniadanie czwartkowe już 13 października

W czwartek, 13 października, w godzinach 9:00-11:15, w Restauracji Bazar 1838 w Poznaniu odbędzie się Śniadanie czwartkowe poświęcone tematyce ścieżek rozwoju firm rodzinnych.

Formuła śniadań czwartkowych organizowanych wspólnie przez Instytut Biznesu Rodzinnego i CMT Advisory powraca po przerwie wakacyjnej. Nowa lokalizacja wydarzenia - Restauracja Bazar 1838 nie jest przypadkowa. Od 1 września br. nasi przyjaciele z Instytutu Biznesu Rodzinnego na dobre rozgościli się w murach Bazaru Poznańskiego.

Październikowe warsztaty odbędą się pod hasłem ścieżek rozwoju firm rodzinnych. Właściciele biznesu, zainteresowani rozwojem swoich przedsiębiorstw, na pewno znajdą dla siebie wiele inspiracji.

W programie między innymi:

1. Jak zagwarantować stabilny i trwały rozwój firmy rodzinnej?
2. Fuzje i akwizycje w strategii rozwoju mojej firmy.
3. Unikalne kompetencje firmy rodzinnej w procesie integracyjnym. 
4. Jak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić proces akwizycyjny w mojej firmie?

Warsztaty poprowadzą dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP - Przewodniczący Rady Programowej Instytutu Biznesu Rodzinnego oraz Paweł Łągwa - Menedżer Działu Wycen i Modelowania Biznesowego

Śniadania czwartkowe mają charakter cykliczny i są adresowane do właścicieli firm rodzinnych oraz ich bezpośrednich sukcesorów. Centralnym elementem każdego spotkania jest prelekcja. Eksperci z obszarów zarządzania, finansów, prawa czy psychologii opowiadają o najnowszych rozwiązaniach, które można zaimplementować wewnątrz własnej organizacji. Przyjęło się, że spotkanie nie stanowi prezentacji produktowej, natomiast ma na celu dzielenie się wiedzą oraz ideami w ciekawy i praktyczny sposób.

Charakteru śniadania dodają czekające na uczestników kawa, herbata oraz kanapki przygotowywane przez Restaurację Bazar 1838.

Formuła śniadań czwartkowych w Instytucie Biznesu Rodzinnego jest obecna od 2011 roku. Od 2013 r. CMT Advisory aktywnie uczestniczy we współtworzeniu tego wydarzenia.

Czas: 13 października 2016 r., godz. 9:00-11:15
Miejsce: Restauracja Bazar 1838, ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie swojej obecności mailowo pod adresem biuro@cmt-advisory.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Pozostałe aktualności

9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
4 października 2019

Koncert Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski In Memoriam

Przeczytaj
2 października 2019

M&A Day 2019

Przeczytaj
23 września 2019

Symboliczny powrót Ignacego Jana Paderewskiego do Poznania

Przeczytaj
Wróć do listy