linkedin
9 września 2016

CMT Advisory zaprasza na Śniadanie czwartkowe już 13 października

W czwartek, 13 października, w godzinach 9:00-11:15, w Restauracji Bazar 1838 w Poznaniu odbędzie się Śniadanie czwartkowe poświęcone tematyce ścieżek rozwoju firm rodzinnych.

Formuła śniadań czwartkowych organizowanych wspólnie przez Instytut Biznesu Rodzinnego i CMT Advisory powraca po przerwie wakacyjnej. Nowa lokalizacja wydarzenia - Restauracja Bazar 1838 nie jest przypadkowa. Od 1 września br. nasi przyjaciele z Instytutu Biznesu Rodzinnego na dobre rozgościli się w murach Bazaru Poznańskiego.

Październikowe warsztaty odbędą się pod hasłem ścieżek rozwoju firm rodzinnych. Właściciele biznesu, zainteresowani rozwojem swoich przedsiębiorstw, na pewno znajdą dla siebie wiele inspiracji.

W programie między innymi:

1. Jak zagwarantować stabilny i trwały rozwój firmy rodzinnej?
2. Fuzje i akwizycje w strategii rozwoju mojej firmy.
3. Unikalne kompetencje firmy rodzinnej w procesie integracyjnym. 
4. Jak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić proces akwizycyjny w mojej firmie?

Warsztaty poprowadzą dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP - Przewodniczący Rady Programowej Instytutu Biznesu Rodzinnego oraz Paweł Łągwa - Menedżer Działu Wycen i Modelowania Biznesowego

Śniadania czwartkowe mają charakter cykliczny i są adresowane do właścicieli firm rodzinnych oraz ich bezpośrednich sukcesorów. Centralnym elementem każdego spotkania jest prelekcja. Eksperci z obszarów zarządzania, finansów, prawa czy psychologii opowiadają o najnowszych rozwiązaniach, które można zaimplementować wewnątrz własnej organizacji. Przyjęło się, że spotkanie nie stanowi prezentacji produktowej, natomiast ma na celu dzielenie się wiedzą oraz ideami w ciekawy i praktyczny sposób.

Charakteru śniadania dodają czekające na uczestników kawa, herbata oraz kanapki przygotowywane przez Restaurację Bazar 1838.

Formuła śniadań czwartkowych w Instytucie Biznesu Rodzinnego jest obecna od 2011 roku. Od 2013 r. CMT Advisory aktywnie uczestniczy we współtworzeniu tego wydarzenia.

Czas: 13 października 2016 r., godz. 9:00-11:15
Miejsce: Restauracja Bazar 1838, ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o potwierdzenie swojej obecności mailowo pod adresem biuro@cmt-advisory.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy