linkedin
4 października 2016

dr Danuta Butka-Filipczak Doradcą Zarządu CMT Advisory

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że z początkiem października do Zespołu CMT Advisory dołączyła dr Danuta Butka-Filipczak – doradca podatkowy, biegły rewident. 

Pani Danuta jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie podatków na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Wpisana na listę doradców podatkowych (nr 11833) oraz biegłych rewidentów (nr 11813) przez wiele lat pełniła funkcję wicedyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Poznaniu oraz dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie.

Dr Butka-Filipczak specjalizuje się  w postępowaniach kontrolnych oraz kontroli podatkowej i postępowaniach podatkowych. Wykładowca i szkoleniowiec problematyki podatkowej.

W CMT Advisory Pani Danuta będzie wspierać Zarząd w procesie opracowywania długoterminowej strategii rozwoju Spółki, a także ściśle współpracować z Działem Cen transferowych, odpowiadając m.in. za stronę merytoryczną szkoleń podatkowych.

Dr Butka-Filipczak jest drugim, obok Wojciecha Prentkiego, Doradcą Zarządu CMT Advisory.

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy