linkedin
4 października 2016

dr Danuta Butka-Filipczak Doradcą Zarządu CMT Advisory

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że z początkiem października do Zespołu CMT Advisory dołączyła dr Danuta Butka-Filipczak – doradca podatkowy, biegły rewident. 

Pani Danuta jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie podatków na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Wpisana na listę doradców podatkowych (nr 11833) oraz biegłych rewidentów (nr 11813) przez wiele lat pełniła funkcję wicedyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Poznaniu oraz dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie.

Dr Butka-Filipczak specjalizuje się  w postępowaniach kontrolnych oraz kontroli podatkowej i postępowaniach podatkowych. Wykładowca i szkoleniowiec problematyki podatkowej.

W CMT Advisory Pani Danuta będzie wspierać Zarząd w procesie opracowywania długoterminowej strategii rozwoju Spółki, a także ściśle współpracować z Działem Cen transferowych, odpowiadając m.in. za stronę merytoryczną szkoleń podatkowych.

Dr Butka-Filipczak jest drugim, obok Wojciecha Prentkiego, Doradcą Zarządu CMT Advisory.

Pozostałe aktualności

9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
4 października 2019

Koncert Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski In Memoriam

Przeczytaj
2 października 2019

M&A Day 2019

Przeczytaj
23 września 2019

Symboliczny powrót Ignacego Jana Paderewskiego do Poznania

Przeczytaj
Wróć do listy