linkedin
13 października 2016

Kolejne Śniadanie czwartkowe za nami!

W czwartek, 13 października, w Poznaniu miało miejsce Śniadanie czwartkowe. Śniadania mają charakter cykliczny i są dedykowane przedsiębiorcom rodzinnym, chcącym profesjonalizować swoje firmy rodzinne.

Organizatorem i patronem Śniadania był Instytut Biznesu Rodzinnego. CMT Advisory zapewniło wkład merytoryczny, poświęcony tematyce fuzji i przejęć. Uczestnicy wraz z prowadzącymi zastanawiali się, jak rozwijać firmę rodzinną. Czy budować ją od podstaw, czy może działać na gotowym fundamencie, czyli szukać możliwości kupna innej firmy?

Śniadanie poprowadził dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP - Członek Zarządu CMT Advisory i Przewodniczący Rady Programowej Instytutu Biznesu Rodzinnego oraz Paweł Łągwa, Menedżer CMT Advisory; ekspert procesów M&A oraz optymalizacji procesów w firmach rodzinnych.  

Po spotkaniu uczestnicy Śniadania mieli okazję porozmawiać z praktykami biznesu o nowo zdobytej wiedzy w odniesieniu do ich indywidualnej praktyki.

Kolejne Śniadanie już niebawem; więcej informacji na stronach internetowych i profilach społecznościowych CMT Advisory i Instytutu Biznesu Rodzinnego. 

Reportaż TVP Poznań znajdą Państwo tutaj. Fragment poświęcony firmom rodzinnym rozpoczyna się w 12:35.

Pozostałe aktualności

9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
4 października 2019

Koncert Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski In Memoriam

Przeczytaj
2 października 2019

M&A Day 2019

Przeczytaj
23 września 2019

Symboliczny powrót Ignacego Jana Paderewskiego do Poznania

Przeczytaj
Wróć do listy