linkedin
26 października 2017

Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

200 sukcesorów oraz kilkunastu wystawców i prelegentów wzięło udział w Kongresie NextG, który zakończył się 20 października. W programie wydarzenia nie zabrakło czasu dla inspirujących mówców oraz panelistów, którzy zmierzyli się m.in. z tematyką sukcesji oraz kwestii: przywództwa, obaw, wartości, ekspansji i rodziny.

Dwudniowy kongres był doskonałą okazją do porównania wzajemnych doświadczeń, nawiązania nowych relacji oraz zdobycia praktycznej wiedzy.

Drugi dzień wydarzenia obfitował w warsztaty przygotowane przez partnerów oraz gości. Z tej okazji CMT Advisory zaprezentowało warsztat o nazwie: „Trafna decyzja inwestycyjna – symulator działania dla sukcesora”. Kilkudziesięciu uczestników kongresu miało okazję wziąć udział w symulacji podejmowania decyzji dotyczącej nowej inwestycji. Prowadzący warsztat – Jakub Nowak i Paweł Łągwa – starali się zwrócić uwagę, m.in. na to jakie wyzwania mogą stanąć przed sukcesorem, który obejmuje stery w firmie, jak oceniać inwestycje i na co zwracać uwagę, jak identyfikować ryzyka i szanse związane z inwestycją.

Organizatorem Kongresu Next Generation jest Instytut Biznesu Rodzinnego, który już teraz zaprasza na kolejną edycję. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 października 2018 roku.

Jako partnerzy tematyczni kongresu dziękujemy organizatorom oraz wszystkim gościom, za możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Część z załączonych zdjęć publikujemy dzięki uprzejmości Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy