linkedin
12 maja 2014

I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

CMT Advisory objęło patronatem merytorycznym I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Odbędzie się on w Poznaniu, w dniach 28-29 maja 2014 r.

Mamy zaszczyt poinformować, iż we współpracy z polskimi jak i zagranicznymi firmami doradczymi oraz jednostkami akademickimi i naukowymi, CMT Advisory sprawuje patronat merytoryczny nad I Międzynarodowym Kongresem Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 28 – 29 maja br. w Concordia Design w Poznaniu, odrestaurowanym budynku Starej Drukarni. Organizatorem Kongresu jest Instytut Biznesu Rodzinnego, będący pierwszą w Polsce placówką badawczo-naukową rozpowszechniającą wiedzę o firmach rodzinnych.

Zapraszamy wszystkich z Państwa, a w szczególności osoby związane z firmami rodzinnymi, zarówno tymi małymi, jak i dużymi, do uczestnictwa w tym 2-dniowym spotkaniu, podczas którego poruszona zostanie problematyka zarządzania biznesem rodzinnym.

Wśród licznych prelegentów znajdą się osoby ze środowiska naukowo – biznesowego, posiadające bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania firmą oraz procesów sukcesji biznesu. Na Kongresie nie zabraknie również praktyków. Swoim doświadczeniem w zarządzaniu biznesem rodzinnym podzielą się z Państwem założyciele oraz właściciele znanych polskich firm rodzinnych.

To jedyny w Polsce Międzynarodowy Kongres o tematyce profesjonalizacji zarządzania, skierowany do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej informacji na temat Kongresu znajdziecie Państwo pod adresem: http://kongresfirmrodzinnych.pl/

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy