linkedin
16 czerwca 2014

Relacja z I Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych

W dniach 28-29 maja odbył się I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. CMT Advisory było patronem merytorycznym tego wydarzenia.

W dniach 28-29 maja CMT Advisory jako partner merytoryczny brało udział w I Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych. Temat przewodni Kongresu, profesjonalizacja firm rodzinnych, zgromadził przedstawicieli firm rodzinnych z całej Polski, którzy wspólnie dyskutowali o wyzwaniach stojących przed rodzinną przedsiębiorczością. Bogaty program Kongresu i napięty grafik nie przeszkodziły uczestnikom w odbyciu wielu cennych dyskusji i rozmów.

Warto zwrócić uwagę, iż na Kongres dotarło wielu znamienitych mówców. Byli to między innymi: Ewald Raben, właściciel firmy Raben, prezentujący jego sposób na pokonanie bariery wzrostu, Mateusz i Tomasz Kowalewscy z firmy Hortimex, którzy wspólnie opowiedzieli o sukcesji w ich rodzinie, oraz dr Jacek Lipiec i Jacek Kołodzieski reprezentujący firmę Roleski omawiając ideę konstytucji firm rodzinnych.

Jednym z mówców kongresu był również Członek Zarządu CMT Advisory – dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP, który wspólnie z prof. Waldemarem Frąckowiakiem omówili silne i słabe strony firm rodzinnych w kontekście profesjonalizacji zarządzania obszarem finansów.

Głównym gościem Kongresu był prof. Peter May, którego wystąpienie dotyczyło strategii właścicielskich firm rodzinnych, a jego uzupełnieniem był występ dr Adrianny Lewandowskiej o strategii rozwoju firm rodzinnych.

W trakcie trwania wydarzenia można było również spotkać naszych pracowników i porozmawiać swobodnie przy kawie. Bardzo było nam miło osobiście spotkać, tych z Państwa, którzy mieli szansę wziąć udział w Kongresie.

Cieszymy się z możliwości wsparcia I edycji Kongresu i już teraz zapraszamy Państwa na następne edycje!

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy