linkedin
29 maja 2013

Przedstawiciel CMT Advisory na III Naukowej Konferencji Firm Rodzinnych

Dr hab. Maciej Stradomski, M&A Partner w CMT Advisory wysłosił prelekcję pt. "Ciemne strony firmy rodzinnej" w trakcie III Naukowej Konferencji Firmy Rodzinnej.

W dniach 21-23 maja 2013 roku w Łodzi, odbyła się III Naukowa Konferencja Firmy Rodzinne. Była ona współorganizowana przez Zakład Przedsiębiorczości i Firm Rodzinnych, Katedrę Zarządzania Społecznej Akademii Nauk, Instytut Badań nad Przedsiębiorczością i Rozwojem Ekonomicznym EEDRI oraz meksykański Universidad De Occidente. Tematyka konferencji poświęcona została problematyce wyzwań wynikających z rozwoju globalizacji, jak i powstających w lokalnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstw rodzinnych, a jej celem była identyfikacja problemów z jakimi w XXI wieku zmagają się rodzinne biznesy.

Mamy zaszczyt poinformować, że jednym z prelegentów wspomnianej konferencji był nasz M&A Partner, dr hab. Maciej Stradomski, który w swej przemowie poruszył problematykę ciemnych stron w funkcjonowaniu firm rodzinnych, analizując wady i zagrożenia wynikające z perspektywy operacyjnej oraz struktury właścicielskiej family business.

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy