linkedin
2 czerwca 2014

Retail Destination Initiative

Dr Piotr Stobiecki, Prezes CMT Advisory, uczestniczył w Targach ReDi. Odbyły się one w dniach 28-20 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

28-29 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się Targi ReDi – Retail Destination Initiative – będące miejscem spotkań i rozmów przedstawicieli miast oraz deweloperów i najemców, których działalność obejmuje region Europy Centralnej i Wschodniej.

W wydarzeniu wziął udział dr Piotr Stobiecki, Prezes CMT Advisory Sp. z o.o., który w roli przedstawiciela Inwestora uczestniczył w lunchu biznesowym Katharsis Development – firmy deweloperskiej, inicjującej, obsługującej oraz wspierającej przedsięwzięcia w sektorze komercyjnym.

Celem targów była prezentacja istniejących oraz nowych centrów i sieci handlowych, planujących wejście na rynek polski oraz nowych trendów i usług dla najemców ulic i centrów handlowych. Targi ReDi to także centrum franczyzy, wsparcia rozwoju sieci handlowych oraz platforma ulic i centrów handlowych.

Pozostałe aktualności

18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
13 kwietnia 2018

Przemysław Grobelny doktorem finansów

Przeczytaj
3 kwietnia 2018

Aport przedsiębiorstwa z branży TSL

Przeczytaj
22 marca 2018

Za nami V Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

Przeczytaj
Wróć do listy