linkedin
9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Całkowicie nowa formuła spotkania plus dobrze znana energia i emocje towarzyszyć będą IV kongresowi sukcesorów z firm rodzinnych – Next Generation, który rozpocznie się 17 października 2019 roku w Poznaniu. Tradycyjnie, mamy przyjemność być partnerem tematycznym tego wydarzenia.

Tegoroczny motyw przewodni – „Rewolucja nextGen” – zobowiązuje, dlatego Instytut Biznesu Rodzinnego przygotował dla ponad dwustu uczestników aż 24 godzinny program wydarzenia. Spotkanie rozpocznie się w czwartkowe południe i potrwa aż do godziny 12:00 dnia następnego. Nie zabraknie zatem czasu na inspirujące przemowy, spotkania networkingowe, imprezę muzyczną oraz kreatywne warsztaty przygotowane przez organizatorów i partnerów specjalnie z myślą o sukcesorach z firm rodzinnych.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego warsztatu o intrygującym tytule: „Jak nie dać się wysadzić z siodła jednorożca? Case study z zachowania kontroli w firmie.”, który przygotował i poprowadzi nasz Menedżer – dr Przemysław Grobelny, CFA. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję:

  • dowiedzieć się, w jaki sposób założyciele cyfrowych gigantów utrzymali dominujący wpływ w firmie pomimo pozyskania miliardowych rund finansowania od funduszy inwestycyjnych,
  • poznać mechanizmy utrzymywania kontroli korporacyjnej w firmie,
  • przyjrzeć się przykładom efektywnego ułożenia relacji z inwestorem finansowym.

Kongres Next Generation 2019 rozpocznie się 17 października 2019 roku w hotelu Blow Up Hall 5050. Szczegóły dotyczące zapisów oraz program wydarzenia dostępne są na stronie: Nextg.pl

Powiązane zagadnienia

Kongres sukcesorów Next Generation 2018 - podsumowanie

Koncepcja sukcesji w firmie rodzinnej

M&A Day 2019 

 

Pozostałe aktualności

28 listopada 2019

Nasi eksperci w zespole Instytutu Badań Niewypłacalności

Przeczytaj
6 listopada 2019

Finalizacja zakupu nieruchomości na terenie Poznania

Przeczytaj
23 października 2019

Kongres Next Generation 2019

Przeczytaj
Wróć do listy