linkedin
20 listopada 2018

Spotkanie doradców transakcyjnych sieci AICA z udziałem CMT Advisory

Dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP - Członek Zarządu oraz Paweł Łągwa – Partner CMT Advisory reprezentowali firmę podczas międzynarodowego spotkania doradców transakcyjnych zrzeszonych w ramach sieci Alliance of International Corporate Advisors (AICA), które odbyło się w dniach 15-17 listopada 2018 roku w Gandawie.

W konferencji wzięło udział kilkudziesięciu delegatów pochodzących głównie z krajów leżących na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Zgromadzeni goście mieli okazję zapoznać się z prezentacjami dotyczącymi nowych członków sieci oraz gościnnymi prelekcjami. Wśród omawianych tematów znalazły się między innymi: najnowsze trendy w wycenach firm prywatnych na rynku europejskim oraz kluczowe zagadnienia prawne dotyczące rynku M&A w Państwach Beneluxu.

Nieodłącznym elementem spotkań organizowanych przez AICA są sesje przeznaczone na wymianę wzajemnych doświadczeń w obszarze fuzji i przejęć. Jest to również doskonała okazją do rozmów na temat konkretnych, często międzynarodowych, projektów oraz omawiania specyfiki poszczególnych rynków M&A na świecie.

Alliance of International Corporate Advisors (AICA) to partnerska sieć doradców transakcyjnych pochodzących z ponad 30 krajów świata.  AICA zrzesza firmy o najwyższych standardach prowadzenia biznesu, ugruntowanej pozycji rynkowej oraz bogatym portfolio zrealizowanych projektów M&A.

Więcej informacji o AICA odnaleźć można na stronie internetowej www.aicanetwork.com

Spotkanie doradców transakcyjnych sieci AICA w Gandawie

 

Powiązane zagadnienia

Determinanty aktywności na rynku fuzji i przejęć w Polsce

Konsolidacja w branży, czyli szansa na wzrost lub wyjście z biznesu

Doradztwo transakcyjne

 

Pozostałe aktualności

16 stycznia 2019

CMT Advisory w rankingu najaktywniejszych doradców M&A przygotowanym przez Mergermarket

Przeczytaj
7 stycznia 2019

Podsumowanie 2018 roku

Przeczytaj
20 grudnia 2018

CMT Advisory doradcą transakcyjnym przy sprzedaży pakietu kontrolnego Artgeist Sp. z o.o. na rzecz funduszu Resource Partners

Przeczytaj
Wróć do listy