linkedin
14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Światowy autorytet w dziedzinie wycen i finansów przedsiębiorstw, wykładowca Stern School of Business w Nowym Jorku oraz autor licznych publikacji szeroko cytowanych w świecie finansów pojawił się w Warszawie na dwudniowym szkoleniu dotyczącym wycen. Wśród słuchaczy nie mogło zabraknąć przedstawiciela CMT Advisory w osobie Marty Pszczółkowskiej.

Profesor Aswath Damodaran przybył do Warszawy na zaproszenie IMAA - Institute for Mergers, Acquisitions and Alliances oraz CETA - Central and Eastern Europe Training Advisory. Szkolenie, które poprowadził 11 i 12 czerwca tego roku, przyciągnęło doradców oraz analityków finansowych z różnych regionów Polski oraz świata. Wśród uczestników spotkać można było reprezentantów największych polskich firm doradczych, a także gości z Austrii, Rumunii czy USA. Dla wielu z nich była to pierwsza okazja, aby poznać się osobiście z autorem teorii, które stanowią podwaliny pod wiele współczesnych publikacji dotyczących wycen.

Szkolenie, prócz części prezentacyjnej, obfitowało w dyskusje dotyczące konkretnych studiów przypadku. Profesor Damodaran odpowiadał na wiele pytań oraz zachęcał uczestników do wspólnego rozwiązywania problemów. Nie zabrakło również czasu na osobiste rozmowy i spotkania z prowadzącym.

Trudno o lepsze środowisko do rozwijania i utrwalania posiadanej już wiedzy. Jako uczestnicy szkolenia mieliśmy możliwość przedyskutowania wielu ciekawych, często nietypowych przypadków i problemowych zagadnień, które mogą wystąpić przy wycenie przedsiębiorstwa. Wyjątkowość każdego przedsiębiorstwa powoduje, że kolejne wyceny również wymagają indywidulanego podejścia i zrozumienia biznesu. Rozmowy z prof. Damodaranem oraz dyskusje z pozostałymi uczestnikami były w tym temacie bardzo interesujące. Z pewnością zaprocentuje to podczas wykonywania kolejnych wycen oraz realizacji prac dla naszych klientów. – komentuje Marta Pszczółkowska.

Pozostałe aktualności

7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy