linkedin
21 marca 2019

Zakończyliśmy udział w VI Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych

Początek tygodnia spędziliśmy w towarzystwie przedstawicieli czołowych polskich i zagranicznych firm rodzinnych, którzy przybyli do Poznania na VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Po raz szósty mieliśmy przyjemność być Partnerem Tematycznym tego wyjątkowego wydarzenia.

Kongres zainaugurowali Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego dr Adrianna Lewandowska oraz dr hab. Maciej Stradomski, prof. UEP, którzy wprowadzili ponad trzystu uczestników w tematykę tegorocznej edycji Kongresu.

Tym razem akcent położono na budowanie wartości firmy poprzez wartości rodzinne. Poszczególne panele, prelekcje oraz warsztaty dotyczyły zagadnień takich jak: międzypokoleniowa strategia biznesu i rodziny, sukcesja, skalowanie biznesu, internacjonalizacja, transformacja cyfrowa, rozwój firmy przez przejęcia, finansowanie rozwoju, korzystanie z usług menedżerów zewnętrznych, obowiązujące trendy i wyzwania, kwestie prawne i podatkowe. Nie zabrakło również czasu dla przedstawicieli przedsiębiorców rodzinnych, którzy na forum Kongresu mieli okazję opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych m.in. z wdrażaniem wewnętrznych mechanizmów i zasad funkcjonowania rodziny biznesowej.

Drugiego dnia Kongresu w panelu moderowanym przez dr. hab. Macieja Stradomskiego – zaproszeni goście dyskutowali na temat wyzwań i możliwości firm rodzinnych w świecie globalizacji i nowych technologii. Natomiast uczestnicy warsztatu prowadzonego przez Pawła Łągwę i dr. Przemysława Grobelnego mieli okazję zapoznać się ze sposobami na efektywne skalowanie firmy rodzinnej.

Współtworzenie Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych to bardzo ważna dla nas tradycja. Pragniemy zatem podziękować organizatorowi, tj. Instytutowi Biznesu Rodzinnego za kolejną udaną współpracę i możliwość jeszcze lepszego poznawania przez nas firm rodzinnych. Dziękujemy również uczestnikom wydarzenia za wszystkie inspirujące rozmowy i wymianę doświadczeń. Z niecierpliwością będziemy wypatrywać siódmej edycji Kongresu.

VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych z udziałem CMT Advisory

Zdjęcia publikujemy dzieki uprzejmości organizatorów - Instytutu Biznesu Rodzinnego

 

Powiązane zagadnienia

Kongres sukcesorów Next Generation 2018 - podsumowanie

V Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych - podsumowanie

CMT Advisory partnerem koncertu "Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski in memoriam" 

 

Pozostałe aktualności

30 maja 2019

Kolejne wyróżnienie dla Mateusza Mikutowskiego

Przeczytaj
14 maja 2019

Koncepcja sukcesji w firmie rodzinnej

Przeczytaj
30 kwietnia 2019

Mateusz Mikutowski laureatem nagrody za najlepszą pracę naukową

Przeczytaj
23 kwietnia 2019

CMT Advisory doradcą transakcyjnym w procesie pozyskania inwestora na rzecz spółki 4KRAFT

Przeczytaj
Wróć do listy