linkedin
9 grudnia 2014

Zakończenie transakcji zakupu przez IT.integro

Zespół CMT Advisory 5 grudnia 2014 roku z sukcesem zakończył kolejną transakcję dotyczącą doradztwa przy zakupie zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez IT.integro Sp. z o.o. od Solid Solutions Sp. z o.o. Nabyta część przedsiębiorstwa obejmuje działalność spółki Solid Solutions w obszarze związanym z systemem Microsoft Dynamics NAV.

Solid Solutions Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2010 roku. Wcześniej (od roku 2000) firma funkcjonowała jako działalność gospodarcza osoby fizycznej. Podstawowy przedmiot działalności Solid Solutions stanowiła obsługa przedsiębiorstw w obszarze złożonych rozwiązań informatycznych, integracja systemów komputerowych oraz tworzenie i wdrażanie oprogramowania dla przedsiębiorstw.

IT.integro Sp. z o.o. specjalizuje się w oprogramowaniu biznesowym dla firm produkowanym przez Microsoft i jest niekwestionowanym liderem na rynku polskim w zakresie wdrażania systemu Microsoft Dynamics NAV. Spółka należy do prestiżowej grupy najważniejszych partnerów Microsoft – Microsoft Dynamics President’s Club, jest również jedną z trzech firm w Polsce zaproszoną do elitarnego klubu Microsoft Dynamics Inner Circle (obejmującą jedynie 70 przedsiębiorstw z całego świata). Zrealizowana transakcja nabycia ma na celu dalszy dynamiczny rozwój IT.integro w obszarze systemu Microsoft Dynamics NAV (zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju).

 

Pozostałe aktualności

9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
4 października 2019

Koncert Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski In Memoriam

Przeczytaj
2 października 2019

M&A Day 2019

Przeczytaj
23 września 2019

Symboliczny powrót Ignacego Jana Paderewskiego do Poznania

Przeczytaj
Wróć do listy