linkedin
9 grudnia 2014

Zakończenie transakcji zakupu przez IT.integro

Zespół CMT Advisory 5 grudnia 2014 roku z sukcesem zakończył kolejną transakcję dotyczącą doradztwa przy zakupie zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez IT.integro Sp. z o.o. od Solid Solutions Sp. z o.o. Nabyta część przedsiębiorstwa obejmuje działalność spółki Solid Solutions w obszarze związanym z systemem Microsoft Dynamics NAV.

Solid Solutions Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2010 roku. Wcześniej (od roku 2000) firma funkcjonowała jako działalność gospodarcza osoby fizycznej. Podstawowy przedmiot działalności Solid Solutions stanowiła obsługa przedsiębiorstw w obszarze złożonych rozwiązań informatycznych, integracja systemów komputerowych oraz tworzenie i wdrażanie oprogramowania dla przedsiębiorstw.

IT.integro Sp. z o.o. specjalizuje się w oprogramowaniu biznesowym dla firm produkowanym przez Microsoft i jest niekwestionowanym liderem na rynku polskim w zakresie wdrażania systemu Microsoft Dynamics NAV. Spółka należy do prestiżowej grupy najważniejszych partnerów Microsoft – Microsoft Dynamics President’s Club, jest również jedną z trzech firm w Polsce zaproszoną do elitarnego klubu Microsoft Dynamics Inner Circle (obejmującą jedynie 70 przedsiębiorstw z całego świata). Zrealizowana transakcja nabycia ma na celu dalszy dynamiczny rozwój IT.integro w obszarze systemu Microsoft Dynamics NAV (zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju).

 

Pozostałe aktualności

14 czerwca 2018

Szkolenie z profesorem Aswathem Damodaranem

Przeczytaj
7 czerwca 2018

Finalizacja połączenia Grupy Mięsnej Gzella z Grupą Mięsną Sokołów

Przeczytaj
23 maja 2018

Tomasz Grudziński uzyskał tytuł CFA

Przeczytaj
18 kwietnia 2018

CMT Advisory wiodącym doradcą Katharsis Development podczas transakcji sprzedaży portfela parków handlowych na rzecz CPI Property Group

Przeczytaj
Wróć do listy