linkedin
23 kwietnia 2019

CMT Advisory doradcą transakcyjnym w procesie pozyskania inwestora na rzecz spółki 4KRAFT

Sfinalizowaliśmy transakcję, w której doradzaliśmy na rzecz właścicieli 4KRAFT Sp. z o.o. w procesie pozyskania inwestora. Mniejszościowy pakiet udziałów od właścicieli spółki 4Kraft nabył fundusz inwestycyjny zamknięty aktywów niepublicznych.

Pięcioosobowy zespół CMT Advisory reprezentowany przez Macieja Stradomskiego (Członek Zarządu), Pawła Łągwę (Partner), Macieja Zająca (Młodszy Menedżer), Tomasza Grudzińskiego (Młodszy Menedżer) i Michała Malarskiego (Analityk) pełnił rolę doradcy transakcyjnego, w tym m.in.: odpowiadał za pozyskanie inwestora, przygotowanie spółki do procesu, koordynację prac między stronami i doradcami, negocjacje z inwestorem oraz zarządzanie całym projektem.

Nowy inwestor z pewnością wpłynie na jeszcze szybszy rozwój spółki oraz wzrost jej aktywności na kolejnych rynkach zagranicznych. 

O 4KRAFT Sp. z o.o.

4KRAFT Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży produktów pod własnymi markami z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży, w tym własny e-commerce oraz platformy aukcyjne (Allegro, Amazon oraz eBay). Dominującą marką w portfolio spółki jest Kinderkraft, pod którą oferowane są popularne artykuły dziecięce (foteliki, wózki, rowerki, krzesełka itp.) 4KRAFT jest liderem na rynku artykułów dziecięcych w Polsce i posiada coraz mocniejszą pozycję w Europie. Swoje produkty sprzedaje w kilkudziesięciu krajach świata.

CMT Advisory doradcą transakcyjnym w procesie pozyskania inwestora na rzecz 4KRAFT

Powiązane zagadnienia

CMT Advisory w rankingu najaktywniejszych doradców M&A w 2018 roku

CMT Advisory doradcą transakcyjnym przy sprzedaży pakietu kontrolnego Artgeist na rzecz Funduszu Resource Partners

Spotkanie doradców transakcyjnych sieci AICA z udziałem CMT Advisory 

 

Pozostałe aktualności

12 września 2019

M&A Day 2019 - M&A alternatywą dla sukcesji

Przeczytaj
30 maja 2019

Kolejne wyróżnienie dla Mateusza Mikutowskiego

Przeczytaj
14 maja 2019

Koncepcja sukcesji w firmie rodzinnej

Przeczytaj
30 kwietnia 2019

Mateusz Mikutowski laureatem nagrody za najlepszą pracę naukową

Przeczytaj
Wróć do listy