linkedin
23 października 2019

Kongres Next Generation 2019

Rewoulcja NextGen stała się faktem. W miniony piątek zakończył się IV Kongres NextGeneration, w którym wzięło udział ponad dwustu sukcesorów z polskich firm rodzinnych. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być partnerem tematycznym tego wydarzenia.

Nie tylko hasło przewodnie Kongresu, ale również całkowicie nowy program zakładały istną rewolucję. Zgodnie z obietnicą, Organizatorzy przygotowali wydarzenie, które trwało ponad 24 godziny. Dla najwytrwalszych z pewnością nie zabrakło czasu na wymianę doświadczeń, networking, ciekawe dyskusje i prelekcje oraz dwie sesje warsztatowe. Całość dopełniła nocna impreza sukcesorów i wspólne śniadanie połączone z sesjami coachingowymi. Wszystkiemu towarzyszyła znakomita atmosfera i energia, która nie opuszczała uczestników aż do wczesnych godzin porannych.

Jako partnerzy tematyczni przygotowaliśmy dla uczestników specjalny warsztat pt. „Jak nie dać się wysadzić z siodła jednorożca? Case study z zachowania kontroli w firmie.”, który poprowadził dr hab. Przemysław Grobelny, CFA.

Next Generation to wydarzenie organizowane przez Instytut Biznesu Rodzinnego z myślą o młodszych członkach rodzin biznesowych, którzy przygotowują się do sukcesji. CMT Advisory partneruje Kongresowi od pierwszej edycji, która odbyła się w 2016 roku.

Dzięki uprzejemości Organizatorów, publikujemy zdjęcia autorstwa Wojciecha Jączyńskiego.

Powiązane zagadnienia

Kongres sukcesorów Next Generation 2018 - podsumowanie

Koncepcja sukcesji w firmie rodzinnej

M&A Day 2019 

 

Pozostałe aktualności

6 listopada 2019

Finalizacja zakupu nieruchomości na terenie Poznania

Przeczytaj
9 października 2019

Zbliża się „Rewolucja NextGen” czyli IV Kongres Next Generation z udziałem CMT Advisory

Przeczytaj
4 października 2019

Koncert Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski In Memoriam

Przeczytaj
Wróć do listy