linkedin

2019

12 września 2019

M&A Day 2019 - M&A alternatywą dla sukcesji

Mamy zaszczyt współtworzyć drugą edycję konferencji M&A Day, której głównym organizatorem jest Kancelaria JDP. Spotkanie profesjonalistów, przedsiębiorców i przedstawicieli funduszy oraz doradców M&A odbędzie się 1 października 2019 roku w Warszawie.

Przeczytaj
30 maja 2019

Kolejne wyróżnienie dla Mateusza Mikutowskiego

Mateusz Mikutowski po raz kolejny doceniony za swoją działalność naukową. W konkursie PRELUDIUM 16 organizowanym przez Narodowe Centrum Nauki nasz Analityk otrzymał dofinansowanie na realizację projektu badawczego pt. "Właściwości premii za ryzyko na rynku surowców".

Przeczytaj
14 maja 2019

Koncepcja sukcesji w firmie rodzinnej

Wspólnie z Kancelarią Prawniczą Głowacki i Wspólnicy realizowaliśmy projekt polegający na przygotowaniu i wdrożeniu koncepcji sukcesji w firmie rodzinnej.

Przeczytaj
30 kwietnia 2019

Mateusz Mikutowski laureatem nagrody za najlepszą pracę naukową

Ważne wyróżnienie dla Mateusza Mikutowskiego, który podczas 3. edycji International Conference on Finance and Economics Policy otrzymał nagrodę za najlepszą pracę naukową.

Przeczytaj
23 kwietnia 2019

CMT Advisory doradcą transakcyjnym w procesie pozyskania inwestora na rzecz spółki 4KRAFT

CMT Advisory doradcą transakcyjnym w procesie pozyskania inwestora na rzecz spółki 4KRAFT

Sfinalizowaliśmy transakcję, w której doradzaliśmy na rzecz właścicieli 4KRAFT Sp. z o.o. w procesie pozyskania inwestora. Mniejszościowy pakiet udziałów od właścicieli spółki 4Kraft nabył fundusz inwestycyjny zamknięty aktywów niepublicznych.

Przeczytaj
24 marca 2019

CMT Advisory doradcą w procesie nabycia producenta wód mineralnych przez Katharsis FIZ AN

Wspierany przez CMT Advisory Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych Katharsis rozszerzył swój portfel inwestycyjny o polską spółkę prowadzącą działalność w zakresie wydobycia i rozlewania wody mineralnej oraz źródlanej.

Przeczytaj
21 marca 2019

Zakończyliśmy udział w VI Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych

Zakończyliśmy udział w VI Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych

Początek tygodnia spędziliśmy w towarzystwie przedstawicieli czołowych polskich i zagranicznych firm rodzinnych, którzy przybyli do Poznania na VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych. Po raz szósty mieliśmy przyjemność być Partnerem Tematycznym tego wyjątkowego wydarzenia.

Przeczytaj
14 marca 2019

Aktywność doradców transakcyjnych sieci AICA w 2017 i 2018 roku - podsumowanie

Wartość tworzymy wspólnie z siecią AICA. Kolejny rok z rzędu firmy stowarzyszone w Alliance of International Corporate Advisors odnotowały wzrost liczby oraz wartości transakcji.

Przeczytaj
7 marca 2019

VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych z udziałem CMT Advisory

VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych z udziałem CMT Advisory

Około 300 uczestników gościć będzie VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych organizowany przez Instytut Biznesu Rodzinnego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 marca w Poznaniu. CMT Advisory po raz kolejny ma zaszczyt pełnić rolę Partnera Tematycznego Kongresu.

Przeczytaj
28 lutego 2019

CMT Advisory partnerem koncertu „Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski in memoriam.”

CMT Advisory partnerem koncertu „Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski in memoriam.”

Wspólnie z kancelarią prawną Filipiak Babicz mamy przyjemność wspierać organizację koncertu pt. „Sonaty polskie. Ignacy Jan Paderewski in memoriam.”, który odbędzie się 7 marca 2019 roku w Sali Białej Bazaru Poznańskiego.

Przeczytaj
16 stycznia 2019

CMT Advisory w rankingu najaktywniejszych doradców M&A przygotowanym przez Mergermarket

Według raportu przygotowanego przez analityków Mergermarket, CMT Advisory znalazło się w gronie najaktywniejszych doradców M&A w 2018 roku w Polsce. Jesteśmy dumni z faktu, że zostaliśmy sklasyfikowani w towarzystwie pełnym międzynarodowych grup doradczych oraz banków.

Przeczytaj
7 stycznia 2019

Podsumowanie 2018 roku

Niniejszym podsumowaniem zamykamy kolejny bardzo udany rok dla CMT Advisory. Nasz zespół jest gotowy na nowe wyzwania i wymagające projekty. Już teraz jesteśmy pewni, że rok 2019 będzie jeszcze lepszy. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Przeczytaj
Przejdź do strony: 2018
Przejdź do strony: 2017
Przejdź do strony: 2016
Przejdź do strony: 2015
Przejdź do strony: 2014
Przejdź do strony: 2013